Forum Guilty Gear Team Poland Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Guilty Gear Slash - Kim warto grać.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Guilty Gear Team Poland Strona Główna » Guilty Gear Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Guilty Gear Slash - Kim warto grać.
Autor Wiadomość
Slide
ADMIN <b><font color=yellow>ADMIN</b></fo


Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 473
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań/Włocławek

Post Guilty Gear Slash - Kim warto grać.
Założyłem ten temat gdyż widzę, że w większości tematów o GG są rozmowy na temat postaci i kim warto grać, a kto będzie najgorszy.

Tutaj możecie rozmawiać na ten temat i polecać nowym graczom, a nawet tym doświadczonym też kim waszym zdaniem powinno się grać.

Moim zdaniem nie ważne jest jaką postacią się gra. Wszyscy mówią, że Dizzy będzie cienka, ale przecież to nieprawda. Owszem pogorszyli ją trochę, ale wciąż ma te presingi, wciąż ma te combosy niemalże zabijające przeciwników. Piszecie, że Dizzy będzie cienka, podajcie argumenty.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 21:31, 18 Lut 2006 Zobacz profil autora
Fuji
GUILTY GEAR <b><font color=gold>GUILTY GEAR</b></fo


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1173
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Stolica Guilty Gear'a

Post
Od razu powiem dla poczatkujaych i niewiedzaczych kim grac w GGXXS

Dla tych krorzy chca wygrywac i miec malo do nauki czyli combosy
Anji,Faust,Sol,Ky,Chipp,Potemkin,Baiken,Testament ale on juz ma trudniejsze combosy nawet sporo

Dobre posatcie ale majace bardzo trudne combosy najtrudniejesze w grze
Eddie,Johnny,I-no,Venom ale on ma juz latwiejsze combosy

Ktorymi postaciami nie grac
Dizzy,May,

Pozostale posatcie sa juz salbsze i lepsze i majace na srednim poziomie combosy
Teraz powiem kim grac z tych pozostalych postaci:
Bridget - warto
Robo-KY nie wiem bo nie ogladalem jego walk w slashu kompletnie nic o nim nie wiem
Slayer -warto
Axl - warto
Zappa z tego co wiem jest lepszy niz w #R wiec wart ale jest trudny ma bardzo trude ogranie w polu combosow prawie nie ma
Millia - warto
Jam - niewarto
Holy Order SOL- naprawde wart jak dla mnie rankingi tego nie wskazuja ale walki najnowsze tak
Aba - wart ale chyba ma truden combosy nic narazie nie wiem
Justice i Kliff nie mozna nimi grac

Moze kogos ominilem to niech ktos mnie poprawi

Ten jakby ranking jest moim wylacznie zdaniem


Post został pochwalony 0 razy
Sob 21:55, 18 Lut 2006 Zobacz profil autora
Bellevar
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Grudziądz

Post
To ja w takim razie chcialbym wiedziec drogi Z' bracie Cieślaka dlaczego twoim zdaniem nie grac May? I co znaczy nie grac? Nie grac w ogole czy nie maja nia zaczynać grać początkujacy? No i jak to mozliwe, że.....nie warto grać Jam?


Post został pochwalony 0 razy
Sob 23:35, 18 Lut 2006 Zobacz profil autora
Slide
ADMIN <b><font color=yellow>ADMIN</b></fo


Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 473
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań/Włocławek

Post
Z' zapomina o jednym, że te rankingi to w Japoni przede wszystkim są na czasie. Na polskie warunki to się nie liczy. I zapomina jeszcze o jednej rzeczy, że są ludzie, którzy grają postacią dlatego, że się im podoba. I dlatego Z' jeżeli sądzisz, że jakąś postacią nie można grać uargumentuj to. Ja napiszę, że nie warto grać Baiken i to tak samo jak Twoje pisanie. Powiedz, że nie warto grać Baiken bo ma za mały defense, a nie tak jak zdanie wcześniej. Dlatego nie rozumię, dlaczego piszesz z Cieślakiem, że Dizzy będzie cienka. Założę się, że jak Aqua będzie grać z Wami to nawet z tą Dizzy może was pokonać. Dlaczego? Dlatego, że teraz pokonał Cieślaka na reVo, a wiadomo kim gra Cieślak...

Tak samo jest z Ogawa i Eddie. To jego skill sprawia, że ta postać jest taka przegięta. Zamiast w #R rankingu zamiast w S class Eddie powinni napisać Ogawa.

Moim zdaniem po tym co widziałem Dizzy wcale tak nie pogorszyli wciąż ma te same silne combosy i pressingi. Może trochę jej priorytetowość się zmiejszyła, ale to jak na polskie warunki nie ma znaczenia.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 23:49, 18 Lut 2006 Zobacz profil autora
Fuji
GUILTY GEAR <b><font color=gold>GUILTY GEAR</b></fo


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1173
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Stolica Guilty Gear'a

Post
Panie bellevar pan nic nie wie i nie oglada walk z tego co slysze co mowisz

Jam jak bys ogladal walki to jest kompletne zero prawie, nawet sam koji tak mowil on wie najlepiej bo nia gra.A dlaczego kaqn zmienil postac a gral najlepiej w japoni Jam?? bo wiedzial ze jest bardzo slaba w salshu a on chce wygrywac i byc najlepszy i dlatego zminil na HOS

A co May to wogule nia nie grac nawet poczatkujacy bo jest po prostu slaba i juz widziales ja gdzies w SBO albo na jakism tyrnieju zeby daleko doszla?????

Po prostu Dizzy i May nie sa do grania zeby wygrywac cos
A Jam mozesz pograc sobie ale i tak nie bedziesz wygrywal dodali jej z 2 czy 3 niowe ciosy to wogule ich nie uzywaja koji mi mowil ze ogladal walki jam i ani razu nikt nie zrobil tych ciosow


Post został pochwalony 0 razy
Sob 23:50, 18 Lut 2006 Zobacz profil autora
Slide
ADMIN <b><font color=yellow>ADMIN</b></fo


Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 473
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań/Włocławek

Post
Z' napisał:
A dlaczego kaqn zmienil postac a gral najlepiej w japoni Jam?? bo wiedzial ze jest bardzo slaba w salshu a on chce wygrywac i byc najlepszy i dlatego zminil na HOS

A co May to wogule nia nie grac nawet poczatkujacy bo jest po prostu slaba i juz widziales ja gdzies w SBO albo na jakism tyrnieju zeby daleko doszla?????

Po prostu Dizzy i May nie sa do grania zeby wygrywac cos
A Jam mozesz pograc sobie ale i tak nie bedziesz wygrywal dodali jej z 2 czy 3 niowe ciosy to wogule ich nie uzywaja koji mi mowil ze ogladal walki jam i ani razu nikt nie zrobil tych ciosow



Z' Polska to nie Japonia. Ty ciągle mówisz na przykładzie Japończyków. Kaqn i inni zmienili postaci, bo tam chodzi o duże pieniądze. Nie to co u nas. Możliwe, że za kilka lat się to zmieni, ale w przeciągu najbliższych na pewno nie. Na pewno wybranie na początku dobrej postaci później pomaga, ale początkujący od razu nie będą grać bóg wie jak.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 23:54, 18 Lut 2006 Zobacz profil autora
ornit
Upokarzacz


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

Post
Slide napisał:

Z' Polska to nie Japonia. Ty ciągle mówisz na przykładzie Japończyków. Kaqn i inni zmienili postaci, bo tam chodzi o duże pieniądze. Nie to co u nas. Możliwe, że za kilka lat się to zmieni, ale w przeciągu najbliższych na pewno nie. Na pewno wybranie na początku dobrej postaci później pomaga, ale początkujący od razu nie będą grać bóg wie jak.

Ekhm...Większość turnieji w Japonii obywa się bez nagród. Nie pamiętam dokładnie, ale z tego co czytałem za wygranie SBO albo nic się nie dostaje albo jakieś (względnie) małe pieniądze. Większość japońskich graczy chce po prostu wygrywać Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Nie 0:08, 19 Lut 2006 Zobacz profil autora
Fuji
GUILTY GEAR <b><font color=gold>GUILTY GEAR</b></fo


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1173
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Stolica Guilty Gear'a

Post
Slide napisał:
Z' zapomina o jednym, że te rankingi to w Japoni przede wszystkim są na czasie. Na polskie warunki to się nie liczy. I zapomina jeszcze o jednej rzeczy, że są ludzie, którzy grają postacią dlatego, że się im podoba. I dlatego Z' jeżeli sądzisz, że jakąś postacią nie można grać uargumentuj to. Ja napiszę, że nie warto grać Baiken i to tak samo jak Twoje pisanie. Powiedz, że nie warto grać Baiken bo ma za mały defense, a nie tak jak zdanie wcześniej. Dlatego nie rozumię, dlaczego piszesz z Cieślakiem, że Dizzy będzie cienka. Założę się, że jak Aqua będzie grać z Wami to nawet z tą Dizzy może was pokonać. Dlaczego? Dlatego, że teraz pokonał Cieślaka na reVo, a wiadomo kim gra Cieślak...

Tak samo jest z Ogawa i Eddie. To jego skill sprawia, że ta postać jest taka przegięta. Zamiast w #R rankingu zamiast w S class Eddie powinni napisać Ogawa.

Moim zdaniem po tym co widziałem Dizzy wcale tak nie pogorszyli wciąż ma te same silne combosy i pressingi. Może trochę jej priorytetowość się zmiejszyła, ale to jak na polskie warunki nie ma znaczenia.



Czlowieku co ty piszesz wogule za bzdety ja nie patzre na rankingi jakies tylko na walki a ty zcemu mowisz ze HOS to gowno jak nie ogladasz walk wogule,A co do baiken mozna grac ja mowie o posatciach slabych co wskazuja na to walki.To zcemu Chipp'em w #R nikt nie gral bo byl beznadziejny tak jak w salshu May i Dizzy kropka koniec.Nie patzr na jakies warunki Polskie po prostu cwiczysz i jestes jednym z lepszych oczywiscie ze ci postac pomaga teraz mowisz o skilu to dlazcego w #R ci co grali KY wszystko prawie pzregrywali a teraz maj postac ulepszona i prawie wszystko wygrywaja twoj skil plus dobra postac i wygywasz nie wazne ze masz duzego skila jak masz cienka postac.Faust jest bardzo dobra postacia ale nie porownuj w tej chwili Fasuta do dizzy bo napewno piotrek jak bedzie gral dizzy to bedzie dostawal i to jest wiadome i sie tego boi i jak sam mowil zmienia postac .Co do Ogawy gdy by gral w #R KY to nawet by sie nie zalapywal na SBO duzo mu pomaga postac, a dlazcego teraz zmienia postac w slashu co?Bo wie ze mu eddie juz nie pomoze a wie ze KY jest tierem i dlatego.Slide wytlumacz mi dlazcego OGAWA ZMIENIA POSTAC???????????

Dizzy prawie nie pogorszyli to ty chyba walk nie ogladasz ryby znikaja i wogule jest do dupy zadej walki nie wygrywa i nawet nia teraz nia nie graja bo walk nie ma stronach roznych.Wszyscy co gral takimi postaciami ze w salshu je oslabili to zmieniaja teraz na samych tierow.AQUA wygralk z cieslakiem podobnierz ledwo co sam tak Piotrek mowil w #R wode ratowaly ryby a w slashu juz beda znikaly przy idezeniu.Nie mowie ze Piotrek jest cienki bo jest jednym z lepszych zawodnikow w Polsce, a on sam o tym wie ze jka nie zmieni postaci to bedzie pzregrywal.Slide mozemy sie zalozyc nawet jesli chcesz naucz sie May grac albo Chippem oczywiscie w #R i zacznij nas pokonywac nigdy by ci sie to nie udawalo dokladnie o tym wiesz chyba ze na poczatku bo nigdy nie gralismy z May ja sie w tej chwili nie pzrechwalam tylko mowie prawde.Nawet sam juz nie grasz eddiem bo mowisz ze w slashu go oslabia a dlazcego zaczoles grac w #R eddiem bo wiedziales ze jest najlepszy i ze mozesz wygrywac bo Ci baiken nie pomoze

Slide to jest moje zdanie


Post został pochwalony 0 razy
Nie 0:19, 19 Lut 2006 Zobacz profil autora
Slide
ADMIN <b><font color=yellow>ADMIN</b></fo


Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 473
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań/Włocławek

Post
Z' mi chodzi o to, że moim zdaniem nie ma co odradzać postaci. Chcą ludzie grać tą postacią niech grają. Już w kilku przypadkach ktoś mówi, że zaczyna grać Dizzy, a od razu po tym ktoś mówi, że nie warto nią grać. Ktoś wybrał sobie ją jako postać to niech gra. Oczywiście jeśli ktoś zapytałby się kto jest najlepszą postacią to wtedy spoko można doradzać.
Przecież w końcu musi być zróżnicowanie postaci. Mówisz tak, że niech nikt nie gra Dizzy. A jak za rok czy dwa pojedziesz na turniej i właśnie trafisz Dizzy jakąś dobra? Co wtedy?
Co do HOS'a to ja mówiłem to na przykładzie walk obejrzanych przeze mnie. Nie oglądałem najnowszych więc mogę mówić HOS jest rzadki. Z' sam mówisz, że na początku byś dostawał od May, a może podobnie jest teraz z HOS'em. Japońce wymyślili coś nowego nim i nie potrafią przeciwko tym zagrywkom wygrać, bo mało grali. Moim zdaniem taki ranking postaci już optymalny będzie po SBO.


Post został pochwalony 0 razy
Nie 0:29, 19 Lut 2006 Zobacz profil autora
Fuji
GUILTY GEAR <b><font color=gold>GUILTY GEAR</b></fo


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1173
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Stolica Guilty Gear'a

Post
Slide jak ktos mowi ze chce grac dizzy to ja tylko od powiadam ze dizzy jest slaba w slashu a jak chcesz wygrywac cos to nie graj a jak ci sie podoba to spoko ja tylko ludzi uprzedzam po prostu.Bo za rok powie o ja wybralem sobie slaba postac i dlatego przegrywam mnie takie cos denerwuje czlowiek rok wczesniej mowil mu ze ta i ta postac jest cienka ale i tak ja wziol wiem sa nie ktorzy tacy co maja gdzies ze postac jest cienka ale i tak bede nia gral bo mi sie spodoba to jest normalne, ale w koncu z rozumie jak po gra 2 lata czy 3 ze juz mu sie nudzi przegrywanie w kolko i powie ooo po co ja bralem ta postac na poczatku ale juz bedzie za pozno.Widzisz ja przegrywalem Solem i sie juz tak wkuzalem i dlatego zmienilem na jasia bo mi sie spodobaly jego combosy i myslalem ze jak sie ich naucze to bede wszystkich pral i co nauczyle sie ale nie mialem ogrania i tak po dupie dostawalem, ale wtedy nie wiedzilem co to jest 1hit itd robili to w cm ale i tak nie wiedzialem o co biega mysalem ze robia te combosy bezrikowera.W koncu po jakims czasie doszedlem to tego ze johnny m zabijajace combosy cieszylem sie bo wiedzialem ze mam dobra postac, a jak teraz bym mial takie pojecie o ggxx na poczatku to od razu bym wziol jakiegos tiera tak jak wszyscy.Ty tez Slide zmieniles postac bo juz iales dalszego dostawania po dupce.A widzisz Cieślak ma zafajdane szczescie i mu sie udalo na poczatku wybrac najlepsza posatc w grze nie wiedzial ze faust jest najlepszy po prostu mu sie podobala i go przypominala haha. ale mial szczescie i ja wybral bo na poczatku gral Chipp'em i jak by zostal przy chippie to dawno by zmienil postac taka jest prawda

A co do HOS teraz wygrywa z innymi bo jest nowa postacia i dlatego bo go nie umieja blokowac itd. A Aba widzisz walki nie umieja jesj blokowac i za kazdym razem robi combo za pol mocy a jak sie naucza to bedzie inaczej beda wiedzieli co i jak po jakim ciosie Abby lub HOS

A ten ranking co napisalem na poczatku on jest tylko moim zdaniem kazdy ma inny pzreciez tak napsialem napewno cieslak i inny by sie z nim nie zgodzili, ale ja tak bo to moj i jak bym mial wybierac postac to wlasnie z tego rankingu

Troche sie rozpisalem napewno troszke nie na temat jak cos Slide usun tego posta.Opisalem moaj historie z jasiem hahah

Sorka jak nie mozecie sie rozczytac ale mam walnieta klawiature i mi przerywa albo wogule nie chodzi


Post został pochwalony 0 razy
Nie 0:50, 19 Lut 2006 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Guilty Gear Team Poland Strona Główna » Guilty Gear Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin